Cyklus seminářů pro zdraví!:)

Zvládáte stres dnešní doby? Cítíte se dostatečně odolní? Stojíte pevně nohama na zemi a současně nasloucháte svojí intuici? Využíváte svoji kreativitu? Jste spokojení sami se sebou a svým životem?

Vnímáte svoji vnitřní sílu?

 

Připravila jsem pro vás cyklus 5 prožitkových seminářů v roku 2020, na kterých se dozvíte zajímavé souvislosti, přiblížíte se svému středu a budete se učit pozvednout svoji vnitřní sílu. Povedou nás pilíře tradiční čínské medicíny – filozofie Jin/Jang a učení 5 elementů Dřevo/Oheň/Země/Kov/Voda v cyklu roku.
Budeme krůček po krůčku objevovat provázanosti zákonitostí přírody s člověkem, plynoucí ze stvoření v harmonii a pro šťastný život také v nutnosti si harmonii udržet. K tomu potřebujeme vědomou vnitřní sílu. Věříte si a cítíte svoji vnitřní sílu?
Vyzkoušíme si na sobě různé pohybové, kompenzační, léčebné a meditační techniky, které pomáhají vnitřní sílu vnímat, postupně posilovat a čerpat z ní v dalším životě. Naučím vás esenci ze své praxe masérky, terapeutky a lektorky jógy, cenné základní tipy z oblasti TČM, ajurvédy, jógy, aromaterapie, muzikoterapie a psychosomatiky pro udržení si harmonie, tedy zdravého a spokojeného života.

Tříhodinová setkání v prostorách masérny na Jílkové 78 budou kombinací teoretických a praktických zkušeností. Zúčastnit se můžete kteréhokoli z jednotlivých témat, ale pro ucelenost doporučuji účast na kompletním cyklu, který prováže jednotlivé díly 5 elementárních prvků. Výhodou bude malá skupina účastníků do max.8 osob, takže atmosféra zajištěna;)

CYKLUS SE ODKLÁDÁ NA 2021!

1. Seminář Element Dřevo – jaro – 19.3. – ZRUŠENO
2. Seminář Element Oheň – léto – 14. 5. – ZRUŠENO
3. Seminář Element Země – pozdní léto – 27.8.
4. Seminář Element Kov – podzim – 24.9.
5. Seminář Element Voda – zima 26.11.

Vstupné na semináře:
+ celý cyklus hrazený před termínem prvního setkání 2500Kč
+ jednotlivý seminář 600Kč

Zvýhodnění pro držitele permanentky Schön Yoga a pro přihlášené dvojice přátel či blízkých:
+ celý cyklus hrazený před termínem prvního setkání 2000Kč
+ jednotlivý seminář 500Kč

TIP: pokud navštívíte první seminář a budete natolik spokojeni, že budete chtít i na všechny další, můžete na místě doplatit celý cyklus za zvýhodněnou jednorázovou cenu, takže vyzkoušíte a rozhodnete se podle spokojenosti;)
TIP: semináře můžete zakoupit jako dárek, lze vystavit dárkový voucher

Nutná je telefonická rezervace místa, kterou stvrdíte zaplacením vstupného nejpozději dva týdny před seminářem. V případě neobdržení platby, bude místo poskytnuto dalšímu zájemci.
Číslo účtu pro platby 1731925001/5500, do poznámky prosím jméno+seminář+datum semináře.

Více info: Daniela tel. 736-487-836, info@schondaniela.cz, www.schondaniela.cz

Těším se na všechny a všechno, Daniela