Víkend „Zůstat v klidu“

Necítíte se v poslední době v klidu a ve své síle? Potřebujete si aktivně odpočinout, protáhnout tělo, zklidnit ducha a otevřít se svojí tvořivosti?
Dopřejte si jógově tvořivý a relaxační víkend pro ženy na inspirativním místě Vysočiny. Setkáme se na Blatinách 20. – 22. 5. 2022 při tématu „Zůstávám v klidu“.
Prožijeme čas plný vzájemného sdílení, jógy i relaxace, praktických cvičení pro pozornost k tělu i vlastnímu středu a ženské kreativity. Domů si odvezete spokojené tělo, duši a vlastní obraz🍀
Chalupu na karásném místě na samotě budeme mít jen samy pro sebe, jde o šest 3-5ti lůžkových apartmánů, dvě kuchyňky a dvě společenské místnosti. Snídaně a páteční večeři si vezmeme vlastní, vegetariánské inspirativní obědy a sobotní večeře nám budou připraveny na místě.
Programem vás provede Daniela www.schondaniela.cz, tel. 736-487-836, info@schondaniela.cz
Cena víkendu je 3300Kč, závazná záloha 2000Kč zaplacená na BÚ č. 1731925001/5500 bezodkladně po přihlášení (kontaktování se mnou přes mess, sms či tel.) vám zajistí rezervované místo, do poznámky napište příjmení, doplatek ceny na místě.
Těším se na vás a na vše, co máme prožít🙏 Daniela