Podzimní víkendy pro ženy

Necítíte se v poslední době v klidu a ve své síle? Potřebujete si aktivně odpočinout, protáhnout tělo, zklidnit ducha a otevřít se svojí tvořivosti?
Dopřejte si pohybově – tvořivý a relaxační víkend pro ženy na inspirativním místě Vysočiny.
Setkáme se na Blatinách 9.-11.9. při tématu „ŽENA VE SVÉ SÍLE“ a  7.10. – 9.10. 2022 při tématu „ŽENA VE SVÉ TVOŘIVOSTI“.
Prožijeme čas plný vzájemného sdílení, pohybových terapií včetně jógy, praktických cvičení pro pozornost k tělu, vlastnímu středu, ženské kreativitě a plné síle. Naučíme se vědomě naslouchat svému tělu, svým potřebám a pocitům.
Na říjnovém víkendu si navíc s keramičkou Majkou Krajnou si vyzkoušíme VĚDOMÉ MODELOVÁNÍ z keramické hlíny, které podpoří osobní záměr či přání.
Domů si odvezeme spokojené tělo a duši. Vymodelovaný výrobek si po vypálení vyzvednete v Brně🍀
Chalupu na krásném místě na samotě budeme mít jen samy pro sebe. Jde o šest 3-5ti lůžkových apartmánů, dvě kuchyňky a dvě společenské místnosti. Snídaně si vezmeme vlastní, vegetariánské inspirativní obědy a večeře nám budou připraveny na místě.
Víkendy pořádám již osmým rokem. Pokaždé vytvoříme originální atmosféru s novými prožitky. Vezměte s sebou kamarádku, sestru, maminku, dceru nebo se osmělte a přijeďte sama ve svojí síle. Vše je možné a vše je dobré💕
Programem vás provede Daniela Schön www.schondaniela.cz, tel. 736-487-836, info@schondaniela.cz; a v říjnu také Majka Krajná https://krajnapottery.cz/
Cena víkendu je 3500Kč (září) a 3900Kč /říjen), závazná záloha 2000Kč (září) a 2500Kč (říjen),  zaplacená na BÚ č. 1731925001/5500 bezodkladně po přihlášení (kontaktujte mě přes mess, sms či tel.) vám zajistí rezervované místo, do poznámky napište příjmení+Blatiny září/říjen, doplatek ceny na místě.
Storno podmínky: zrušení rezervace do měsíce před akcí propadá 30% zálohy; více než 3 týdny před akcí propadá 50% rezervační zálohy; méně než 3 týdny před akcí propadá100% rezervační zálohy. Rezervační zálohu vracím v plné výši v případě zajištění náhradníka.
Těšíme se na vás a na vše, co máme prožít🙏 Daniela