O mně

Jmenuji se Daniela.

????????????????????????????????????

Narodila jsem se v Brně a celý život mu zůstávám věrná. S mojí profesí už to není tak jednoznačné. Cítím se být učitelkou, kterou jsem byla s těmi nejmenšími v mateřské škole. Cítím se být markeťačkou a píárkou, kterou jsem také byla. Cítím se být lektorkou jógy a masérkou. Tímto právě jsem a jsem šťastná, že mi každá moje práce přinášela a přináší radost.  Miluji jógu, miluji masáže, miluji život. Těší mě zprostředkovávat dalším lidem vše krásné, to, čemu věřím. Pracuji na sobě celý život a neustále se vzdělávám. Kromě masážních technik se vzdělávám v józe, psychosomatice a shiatsu ošetřeních. Mojí cestou je celostní terapie.

Každý jsme originálem a potřebujeme a zasloužíme si  péči s individuální pozorností. Hledám cesty k celostnímu přístupu k  fyzickému, energetickému, emočnímu tělu a duši a jejich harmonizaci pro zdraví a spokojenost člověka jako celku.

Proto si se mnou zajógujte nebo se nechejte pomasírovat. Věřím, že Vám to prospěje a bude se Vám to líbit:)

Živnostenské oprávnění, zdravotní průkaz, provozní řád, oprávnění o profesní kvalifikaci maséra a instruktora jógy, certifikáty a diplomy z absolvovaných kurzů a workshopů jsou k nahlédnutí na masérně.