Masáže a Terapie

Masáže hýčkají a uzdravují tělo i duši – potřebujeme  a zasloužíme si ošetřovat celek

Relaxace a léčba těla i duše, to jsou Schön Massage. Každý jsme originálem a potřebujeme a zasloužíme si  péči s individuální pozorností. Hledám cesty k celostnímu přístupu k  fyzickému, energetickému, emočnímu tělu a duši a jejich harmonizaci pro zdraví a spokojenost člověka jako celku.

Nabízím masáže a ošetření  klasické regenerační, relaxační a další speciální.  Některé masáže mají hlubší terapeutickou hodnotu pro podporu samouzdravovacího procesu našich inteligentních těl a duší.

Nabízím klasické regenerační masáže (švédská masáž), speciální masáže (Lávovými kameny, Baňkování, Reflexologii chodidel), celostní terapie (japonské Zen Shiatsu ošetření, aromaterapeutické masáže a konzultace), speciální relaxační rituály (Růžová masáž pro ženy). Dále nabízím konzultace nad vašimi problémy těla a duše jako „psychoterapeutický průvodce“ s psychosomatickým přístupem a nadhledem od problému. S lehkým navedením si odpovědi dokážete nalézt sami.

Při výběru druhu masáže dbám na aktuální zdravotní stav, naladění a respektuji přání klienta. Často kombinuji více technik v intuitivní masáži, doplněné o aromaterapii, reflexologii, baňkování, moxování, kinesiotaping včetně společného naladění energií. Pokud máte zájem mohu doplnit ošetření o doporučení cvičení vybraných pozic z běžných cviků či jógových pozic podle potřeb vašeho těla.

Schön Massage nabízím v krásně zařízené masérně v Židenicích.  Vše záleží na domluvě, k oboustranné spokojenosti:)

Kde najdete Schön Massage?

Masérna je v Brně – Židenicích (kousek od centra města) na ulici  Jílkova 78.
Od hlavního nádraží tram č. 12, zastávka Buzkova a 5 minut pěšky.

Nabídka masáží
  • Masáž regenerační a relaxační „Klasik“ (celková nebo částečná ) více
  • Sportovní masáž (pohotovostní nebo rekondiční) více
  • Masáž lávovými kameny více
  • Dornova metoda a Breuss masáž více
  • Baňkování více
  • Reflexologie plosky nohy více
  • Tradiční thajská masáž více
  • HOT MASSAGE PACKS pro PODZIM/ZIMU více

S klientem vybereme druh masáže v celkovém ošetření, případně částečnou masáž v kombinacích záda, šíje, nohy, ruce, hlava, dekolt. Délka masáže je možná od půl hodiny (25 min. masáž + 5 min. relaxace), ale pro maximální relaxaci doporučuji hodinovou masáž (50 min. masáž + 10 min. relaxace). Ceník masáží.

Pro Vás a Vaše blízké vystavím DÁRKOVÝ VOUCHER na libovolný druh a počet masáží.

Jak se objednat?

Objednejte se telefonicky na tel. 736 487 836.
Můžete volat nebo psát sms. Pokud masíruji, telefon nezvedám, ale co nejdříve zavolám zpět. Provozní doba je dle dohodnuté telefonické objednávky v časech k oboustranné spokojenosti.