Jóga a zdravý pohyb

Schön jógu a zdravý pohyb můžete prožít na veřejných otevřených lekcích v Brně – Židenicích, privátních lekcích na provozovně, u Vás doma nebo v zaměstnání. Pravidelně pořádám víkendové pobyty s jógou, praktikami pro tělo a duši a tématickým tvořením.

Nabízím individuální ANTISTRES lekci – balíček praktických dechových a pohybových cvičení, kterými uvolníte přetížené tělo a zahlcenou mysl. Společně najdeme a vyzkoušíme konkrétní cvičení, které Vám pomohou ve zvládání každodenního stresu.
Pomoci si můžete sami!

Zaměřuji se na  lekce jemné jógy obohacené o biodynamická, energetická cvičení, meditace a propojení těla, duše a ducha. Nad pohybem se zamýšlím celostně, protože nejsme pouze tělo. Na přání vedu ženské kruhy – pohybové, energetické a duchovní ladění pro malou skupinu žen, vhodné jako dárek pro přítelkyně.

Veřejné pohybové lekce

Jsou to otevřené lekce, vycházející z jógy. Přijít může kdokoli s jakoukoli pokročilostí, samozřejmě i začátečník:) Cvičíme v příjemné atmosféře v maximálním počtu 6 osob.
Vycházím ze základů Hatha yogy, energetických a biodynamických cvičení. Intuitivně kombinuji jemné protažení a posílení těla s vinyasou, jin yogou, power yogou, čchi-kung, energetikou, relaxací, meditací. Vždy dávám na výběr z více variant náročnosti pozic, dbám na správné provedení individuální dopomocí, používám aromaterapii a muzikoterapii.

Co na lekci potřebujete?

Potřebujete pouze pohodlné oblečení, jógomatku (přilnavou, neklouzavou podložku; karimatka není neklouzavá, tedy není bezpečná), cvičí se naboso, včasnou rezervaci a dobrou náladu.

Rozvrh pro šk.rok 2022/2023:

AKTUÁLNĚ POUZE POUZE PRO UZAVŘENÉ SKUPINY, ale můžete se zajímat o uvolněná místa nebo jako zájemce – náhradník na tel. 736 487 836

 • Prostor: Jílkova 78💗
 • Čas: každé ÚTERÝ a ČTVRTEK od 18 hodin💞  (sraz 10 min.před začátkem)
 • Rezervace: místo si rezervujte předem v rezervačním systému do 17hod. nebo výjimečně sms na tel. 736 487 836

Pravidla:

 • vždy je nutná rezervace – přes rezervační systém nebo sms
 • pro permanentky – platnost 3 měsíce od zakoupení, ale je možná přenositelnost s kamarádkou nebo s někým z rodiny, některé zdravotní pojišťovny na permanentky přispívají, informujte se u svojí ZP, ráda vám vystavím doklad o zaplacení
 • pro rezervace:
  – přihlášení rezervace přes rezervační systém se lze přihlásit nejpozději hodinu předem, tedy do 17 hodin, pozdější přihlášení jen sms!
  – odhlášení rezervace bez storno poplatku přes rezervační systém lze do 24 hodin před začátkem lekce
  – pozdní odhlášení rezervace (méně než 24 hodin před lekcí) nebo nedostavení se na lekci bude zpoplatněno storno poplatkem v plné výši ceny lekce

Ceník lekcí
Lze zakoupit DÁRKOVÉ VOUCHERY na veřejné i privátní lekce

Privátní lekce
– možné u Vás doma nebo na provozovně do počtu 3 osob

Firemní jóga a zdravý pohyb
– mám zkušenosti s lekcemi ve firmách, domluva individuálně

Ženský kruh

– na provozovně do počtu 3 osob s individuálně domluveným programem

——————————Jóga je vše v nás a kolem nás—————————–

Jóga je nádech a výdech, jóga je uvědomění si sebe sama, jóga je život…
Když se ponoříte do jógy,  otevře vám cestu k sobě…

——————————————————————————————————–