Yoga

Pokračujeme jógovou praxí v podvečerních skupinových lekcích!

Jsou to otevřené lekce, přijít může kdokoli s jakoukoli pokročilostí, samozřejmě i začátečník:)
Schön Yoga – vycházím ze základů Hatha yogy, kterou intuitivně kombinuji s vinyasou, jin yogou, power yogou, fit jógou, jogalates, jógovou filozofií, relaxací, meditací. Vždy dávám na výběr z více variant náročnosti pozic, dbám na správné provedení individuální dopomocí, používám aromaterapii a muzikoterapii.

Rozvrh pro šk.rok 2018/2019:

Rezervujte si místo v rezervačním systému do 18hod. nebo sms na tel. 736 487 836.

Pravidla:

  • pro permanentky – platnost 4 měsíce od zakoupení, ale možná přenositelnost!
  • pro rezervace – volné odhlášení rezervace 12 hodin předem, pozdější odhlášení pouze sms bude zpoplatněno polovinou hodnoty lekce 65Kč/půl políčka z permanentky, přes rezervační systém se lze přihlásit nejpozději hodinu předem, později pouze sms

 

Adresy a mapy

Ceník lekcí

Jóga je jen jedna

Jógou harmonizujeme, protáhneme i posílíme tělo, mysl a ducha. Jógou se uvolníme, přiblížíme se sami sobě a naučíme se prožívat přítomné okamžiky. Jóga je kouzelná. Vyzkoušejte její kouzlo na lekcích SCHÖN YOGY.

Schön Yoga propojuje klasické druhy jógy s novodobými, nově vznikajícími. Princip všech jógových cvičení je stejný a ásany všestranně protahují, posilují tělo, mysl i ducha. Na privátních nebo otevřených veřejných lekcích kombinuji hatha jógu, vinyasa jógu, flow jógu, power a fit jógu, jogalates a další styly s pranájámou, jógovou filozofií, koncentrací, relaxací a meditací.  Lekce přizpůsobuji fyzickému stavu, naladění a pokročilosti klientů, dbám na správnou techniku provedení s cílem koncentrace na přítomný okamžik a maximální relaxaci. Jóga léčí tělo i duši, pomáhá žít v klidu, šťastném prožívání a přijímání.

Schön Yogu můžete prožít na veřejných otevřených lekcích v Židenicích nebo přijedu k Vám domů nebo do firmy. Vše záleží na domluvě, k oboustranné spokojenosti:) Pro Vás nebo Vaše blízké nabízím DÁRKOVÝ VOUCHER na privátní lekce nebo permanentky na veřejné lekce.

*******************Jóga je vše v nás a kolem nás************************

Jóga je nádech a výdech, jóga je uvědomění si sebe sama, jóga je život…
Když začnete dělat jógu, zjistíte, že je kouzelná a otevře vám cestu k sobě…

********************************************************************